Zo kun je
ons vinden.

Waar kunnen wij je mee helpen?


Kennismaken of juist bijpraten; hieronder vind je onze contactgegevens.

Geen idee wie je precies nodig hebt? Bel dan naar 0413 - 85 01 10, dan zorgen wij ervoor dat je snel de juiste persoon spreekt. Je kunt ons het beste bereiken op werkdagen tussen 08.00 en 16.30 uur.
 

Storing melden?
Voor een storing kun je contact met ons opnemen via 0413 - 85 01 20 of service@rensen.nu.

Openingstijden

Maandag

8:00 - 16:30 uur

Dinsdag

8:00-16:30 uur

Woensdag

8:00-16:30 uur

Donderdag

8:00-16:30 uur

Vrijdag

8:00-16:30 uur

Zaterdag

Gesloten

Zondag

Gesloten

Robin Mathies
06 - 1088 0212
r.mathies@rensen.nu

Regeltechnisch adviseur
Regio Groningen / Friesland / Drenthe / Overijssel / Gelderland / Flevoland / Utrecht

Herman van de Scheur
06 - 2675 0464
h.v.d.scheur@rensen.nu

Regeltechnisch adviseur 
Regio Noord Holland / Zuid Holland

Rudy Jansen
06 - 2255 1409
r.jansen@rensen.nu

Regeltechnisch adviseur / systeemarchitect
Regio Limburg

Rob van den Boomen
06 - 5398 0099
r.v.d.boomen@rensen.nu

Regeltechnisch adviseur
Regio Zeeland / Noord-Brabant

Johan verheijen
06 - 5147 5955
 j.verheijen@rensen.nu

Regeltechnisch adviseur

Team Verkoop
verkoop@rensen.nu

Team Service en Onderhoud
service@rensen.nu

Team Projecten
info@rensen.nu

Team Software
service@rensen.nu

Team Werkplaats en Inkoop
inkoop@rensen.nu

Team Administratie
info@rensen.nu

Twan Rensen
06 - 5320 9157
t.rensen@rensen.nu
Algemeen Directeur 

Ruud Cuppé
06 - 5185 8394
r.cuppe@rensen.nu
Commercieel Directeur 

Michel van der Leest
06 - 2255 1393
m.v.d.leest@rensen.nu
Technisch Directeur

Ronald Beumer
06 - 1940 3223
r.beumer@rensen.nu
Financieel Directeur